Káder juniorov

Juniorov čaká turnaj final 4

Juniori zažívajú výbornú sezónu. Po skvelých výkonoch ich čaká posledný ale aj najťažší krok. Finálový turnaj si spolu s našimi mladými býkmi zahrajú aj domáce Levice, Žilina ale aj P. Bystrica.

Turnaj sa odohrá v termínoch 30.5-1-6

Program zápasov:

1.30.Maj [18:30] | ŠtvŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
2.30.Maj [15:30] | ŠtvIMC Slovakia P. BystricaKB Slávia TU Košice
2. kolo
3.31.Maj [15:30] | PiaMBK Victoria ŽilinaKB Slávia TU Košice
4.31.Maj [18:30] | PiaŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. Bystrica
3. kolo
5.1.Jún [9:30] | SobIMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina
6.1.Jún [12:00] | SobKB Slávia TU KošiceŠBK Junior Levice

Povedali pred turnajom:

Erik Mišinský: Myslím si, že sme dobre pripravení pred blížiacimi sa majstrovstvami, pracovali sme na nedostatkoch, a ak budeme pracovať ako jeden tím či už v obrane alebo v útoku, tak by sme mohli uhrať pekný výsledok. Všetci sa už nevieme dočkať turnaja, chceme sa predviesť v čo najlepšom svetle. 

 

Filip Tchúr: Myslím, že sme veľmi dobre pripravení na tieto majstrovstvá. Mali sme dôkladnú prípravu vo všetkých smeroch, tvrdo sme makali a ideme zabojovať o majstrovský titul. Ja sa cítim veľmi dobre, počas prípravy som sa snažil zdokonaliť streľbu a vniky. Mám zo seba dobrý pocit nabral som zdravé sebavedomie a odhodlanie. V šatni prevláda dobrá nálada pôsobíme ako jednotný celok. Veľmi sa teším na zavŕšenie sezóny, no ešte nás čakajú kvalitné a náročné zápasy, pretože jednotlivé tímy sú veľmi vyrovnané. No na final 4 je to všetko iné , dáme do toho všetko aby sme túto sezónu skončili ako majstri Slovenska. 

 

Adam Monček: Myslím si, že sme pripravení veľmi dobre, v tíme je výborná atmosféra, trénujeme dvojfázovo a všetci sa už veľmi tešíme na záverečný turnaj. Trápia nás ešte nejaké zranenia, ale verím, že do F4 budeme v plnej sile.

 

Chlapcom prajeme veľa šťastia a posielame im podporu.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *