Býci hlásia prvých štyroch hráčov

RIchard Korner
31. máj 2017

Vedenie Klubu Býkov Košice uzavrelo po podpise zmluvy s trénerom Miljanom Čurovičom prvé hráčske kontrakty pre novú sezónu.

“Podpísali sme prvé štyri hráčske zmluvy. V novej sezóne sa v našom tíme objavia dvaja slovenskí reprezentanti Stano Baldovský a Richard Körner. Okrem nich prichádza americký rozohrávač Eric Palm a kvalitný strelec Igor Marič,” povedal nám prezident klubu František Sabol.

V otázke ďalších mien spolupracuje prezident klubu s trénerom Čurovičom a témou dňa je teraz rokovanie s Michalom Baťkom.

“Pomaly pracujeme na point guardovi, strednom rozohrávačovi a uvidíme ako sa rozhodne Mišo Baťka. Má totiž ponuky zo zahraničia,” uviedol F. Sabol. Na margo nových tvárí v tíme pridal: “Palm už v našej lige pôsobil a podľa mňa to bol vtedy najlepší rozohrávač súťaže. Som rád, že sme ho zlomili, pretože mal veľké ponuky zo zahraničia. Čo sa týka Mariča s Körnerom, tak obaja prichádzajú z Prievidze a s trénerom si navzájom dôverujú. Körner je navyše Košičan a som preto rád, že sa nám ho podarilo stiahnuť domov.”

Štart letnej prípravy majú basketbalisti KB Košice naplánovaný na 7. augusta.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kategórie noviniek